Privatumo politika

Paskutinį kartą redaguota: rugpjūčio 24, 2023

Interjeristė itin vertina ir saugo klientų privatumą, todėl šioje Privatumo ir slapukų politikoje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos rinkimo ir naudojimo principus, taip pat ir kitą informaciją apie Interjeristė nuostatas ir principus užtikrinant asmens duomenų apsaugą.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

KAS MES ESAME
Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.interjeriste.com

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra:

Interjeristė
Interjero dizaino studija
El. paštas: hi@interjeriste.com

KOKIUS ASMENINIUS DUOMENIS MES RENKAME IR KODĖL TAI DAROME
Vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės ar užklausos turinį.

Šią informaciją naudosime tokiais tikslais, kaip:

Atsakyti į jūsų užklausas.
Siųsti naujienlaiškius, jei pasirinksite juos gauti.

UŽKLAUSOS FORMA
Svetainėje turite galimybę atsiųsti mums žinutę. Jūsų kreipimosi duomenis (vardas,pavardė, el. pašto adresas, žinutės turinys) tvarkome siekdami sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas su mumis susisiekti.

SLAPUKAI (COOKIES)
Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus būtinuosius ir techninius slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

IŠ KITŲ TINKLALAPIŲ ĮKELTAS TURINYS – SLAPUKAI
Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių (Youtube, Google, Facebook, Twitter, Pinterest ir pan).

KAIP GALIU VALDYTI SLAPUKŲ NUSTATYMUS?
Pranešimo lauke pasirinkus „Privatumo nuostatos“ arba Puslapyje „Asmeninė informacija“ pasirinkus „Privatumo nuostatos“, galite įjungti – išjungti statistikos / marketingo slapukus.

Slapukus galite valdyti ir per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: Chrome; Mozilla, Edge; Safari; Opera.

SU KUO MES DALINAMĖS JŪSŲ DUOMENIMIS
Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
Jūsų duomenis gali peržiūrėti:
– svetainės turinio talpinimo tiekėjai;
– rinkodaros paslaugų tiekėjai;
– projekto vystymo komanda.

KAIP ILGAI MES SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS
Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, nustojame tvarkyti šiais tikslais po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).
Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų.

Jei išsiunčiate užklausimus per kontaktų formas, duomenys keliauja į hi@interjeriste.com kurie saugomi iki administratoriaus peržiūrėjimo bei atsakymo į užklausimą.

JŪSŲ TEISĖS
Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Galite kreiptis į asmens duomenų valdytoją. Šis reikalavimas negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (pvz., sąskaitos faktūros, sutartys ir pan).

KAIP GALIU IŠTRINTI SAVO DUOMENIS?
Informavus el. paštu hi@interjeriste.com Duomenis ištinsime per 30 d.d.

KAIP GALIU IŠTAISYTI SAVO DUOMENIS?
Informavus el.paštu hi@interjeriste.com Duomenis ištaisysime per 30 d.d.

KAIP GALIU PATEIKTI SKUNDĄ?
Informavus el. paštu hi@interjeriste.com Atsakysime į skundą per 30 d.d.

KAIP GALIU SUŽINOTI KOKIUS DUOMENIS APIE MANE SAUGOTE?
Informavus el. paštu hi@interjeriste.com Atsakysime per 30 d.d.

KOKIAS DUOMENŲ APSAUGOS PROCEDŪRAS MES NAUDOJAME
Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Interjeristė įsipareigojusi trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti gaunamos informacijos apie klientus, įskaitant ir interjeriste.com svetainės lankytojus.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis.

REGULIUOJAMŲ VEIKLOS SRIČIŲ INFORMACIJA
Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

KAIP SUŽINOTI APIE ŠIOS POLITIKOS PAKEITIMUS?
Interjeristė turi teisę bet kada atnaujinti ar pakeisti privatumo politiką. Atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalioja nuo jos paskelbimo interneto svetainėje interjeriste.com. Apie esminius pakeitimus informuosime paskelbdami pranešimą interneto svetainėje interjeriste.com